CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kütahya Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı

Kütahya Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı | Kütahya Çatal Bıçak Kılıfı | Kütahya Baskılı Çatal Kaşık Ambalajı | Kütahya Çatal Kaşık Kılıfı | Kütahya Çatal Bıçak Kılıfı Fiyatları | Kütahya Çatal & Bıçak Kılıfı | Kütahya Çatal Bıçak Kılıfı

catal bicak

Lokanta, restoran, cafe vb. mekanlarda kullanılan mekan tanıtımı ve müşteriye temiz sunum yapmak amacıyla kullanılan kütahya çatal bıçak kılıflarında genellikle tek renk baskı yapılmaktadır. İsteğine göre renk seçeneği iki adete artmaktadır. Firmanızın logosu, adı, adresinin bulunduğu reklam yapabildiğiniz şık bir sunum sağlamak amacıyla baskılı çatal bıçak kılıflarını kullanabilirsiniz.

Dışarıda yemeğin hijyen açısından eksiklikleri olduğunu düşünenlerin baskılı kılıfları görüp kullandıktan sonra daha az tereddüt etmeleri sağlanmaktadır. Kütahya baskılı çatal ve bıçak kılıfları toplu bir şekilde sipariş edildiğinde daha uygun fiyatlara gelmektedir.

 

 

Örnekler:

Yemek firmalarının servislerde ve paket servislerde temizlik açısından oldukça önemli bir yere sahip olan kütahya çatal bıçak kılıfları şimdi firmanıza özel kütahya baskılı çatal bıçak kılıfı olarak hizmetinize sunulmuştur. Kütahya kağıt çatal bıçak kılıfı içerisine çatal ve bıçak konularak servis edilmektedir. Baskılı çatal kaşık ambalajı daha temiz ve düzgün bir servis yapmanıza yardımcı olacaktır. Kütahya çatal bıçak kılıfı fiyatları hakkında bilgi almak için ve ambalajlı ürünlerin siparişi için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kütahya çatal bıçak kılıfı, kütahya çatal bıçak kılıfı fiyatları, kütahya kağıt çatal bıçak kılıfı, kütahya çatal kaşık kılıfı, kütahya baskılı çatal bıçak kılıfı, kütahya baskılı çatal kaşık ambalajı, kütahya çatal kaşıt poşeti, kütahya ambalaj kağıdı, kütahya baskılı logolu çatal bıçak kılıfı, kütahya çatal-bıçak kılıfları, kütahya çatal bıçak kılıfı baskılı, kütahya ambalajlı ürünler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner