CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kütahya Baskılı Pasta Kutusu

Kütahya Baskılı Pasta Kutuları | Kütahya Pasta Kutusu | Kütahya Pasta Kutusu Fiyatları | Kütahya Baskısız Pasta Kutusu | Kütahya Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Kütahya Pasta Kutusu Baskılı | Kütahya Pasta Kutusu Siparişi | Kütahya Baskılı Kutu | Kütahya Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Kütahya pasta kutusu, kütahya baklava kutusu, kütahya pizza kutusu, kütahya lahmacun kutusu, kütahya pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kütahya baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Kütahya baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kütahya baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı kütahya pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kütahya baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kütahya Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kütahya baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kütahya pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kütahya pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kütahya baskılı pasta kutusu, kütahya baskılı pasta kutusu fiyatları, kütahya pasta kutuları, kütahya pasta kutusu fiyatları, kütahya pasta kutusu imalatı, kütahya baskılı pasta kutusu ve fiyatı, kütahya ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner