Kütahya Mat Polipropilen Etiket

Kütahya Mat Polipropilen Etiket | Kütahya Pp Etiket | Kütahya Mat Etiket | Kütahya Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Kütahya Polipropilen Ürünler | Kütahya Sembol Barkod Etiket | Kütahya Mat Pp Etiket | Kütahya Barkod Sistemleri | Kütahya Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Kütahya mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Kütahya polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Kütahya pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Kütahya mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Kütahya at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Kütahya mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Kütahya mat pp etiket kütahya opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kütahya mat etiket, kütahya opak pp, kütahya mat ppkütahya boş etiket, kütahya termal etiket fiyatları, kütahya şeffaf pp, kütahya mat polipropilen, kütahya etiket, etiket kütahya , ribon kütahya , karekod okuyucu kütahya , polipropilen, kütahya polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner