Kütahya Lamine Termal Etiket

Kütahya Lamine Termal Etiket | Kütahya Lamine Termal Etiket Fiyatları | Kütahya Lamine Termal Etiket Nedir | Kütahya Lamine Termal Barkod Etiketi | Kütahya Termal Etiketler | Kütahya Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Kütahya lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Kütahya lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kütahya lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Kütahya lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen kütahya etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda kütahya termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer kütahya  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan kütahya  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Kütahya termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Kütahya lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Kütahya etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Kütahya lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kütahya lamine termal etiket nedir? Lamine kütahya termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel kütahya lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kütahya lamine etiket, kütahya termal etiket, kütahya top etiket, kütahya ribonsuz baskı, kütahya baskılı etiket, kütahya renkli termal etiket, kütahya lamine termal barkod etiketi, kütahya kuşe etiket, kütahya termal etiket boyutları, kütahya boş etiket, kütahya termal etiket fiyatları, kütahya lamine etiketler, kütahya eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner