Kütahya Polietilen Opak Etiket

Kütahya Polietilen Opak Etiket | Kütahya Opak Pe Polietilen Etiket | Kütahya Opak Polietilen Etiket | Kütahya Opak Etiket | Kütahya Opak Etiket Fiyatları | Kütahya Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Kütahya Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Kütahya opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Kütahya opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta kütahya opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir kütahya etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Kütahya opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Kütahya polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız kütahya barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Kütahya polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve kütahya opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kütahya polietilen etiket, kütahya polietilen opak etiket, kütahya opak etiket fiyatları, kütahya opak etiket, kütahya opak polietilen (pe) etiket, kütahya sembol etiket, kütahya polietilen pe etiket, kütahya opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner