Kütahya Silvermat Etiket

Kütahya Silvermat Etiket | Kütahya Silvermat Etiket Fiyatları | Kütahya Silvermat Etiket Özellikleri | Kütahya Silvermat Etiket Yazıcı | Kütahya Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Kütahya Silver Mat Etiket | Kütahya Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Kütahya silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir kütahya etiket türüdür. Genellikle kitap ve kütahya barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Kütahya silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun kütahya etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan kütahya silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Kütahya silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Kütahya silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Kütahya silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Kütahya silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Kütahya silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Kütahya etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Kütahya silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kütahya silvermat etiket, kütahya termal etiket, kütahya silver mat etiketler, kütahya mat etiketler, kütahya silver mat etiket fiyatları, kütahya etiket fiyatları, kütahya şeffaf etiket fiyatları, kütahya silver mat barkod etiketi, kütahya barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner