Kütahya Chromolux Etiket

Kütahya Chromolux Etiket | Kütahya Chromolux Etiket Nedir | Kütahya Chromolux Etiket Fiyatları | Kütahya Chromolux Etiket Baskı | Kütahya Kromolüks Etiket | Kütahya Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Kütahya Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Kütahya chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Kütahya chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan kütahya chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan kütahya kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı kütahya chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Kütahya chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Kütahya chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve kütahya kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Kütahya choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Kütahya choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel kütahya etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kütahya etiket, kütahya etiket fiyatları, kütahya barkod etiket fiyatları, kütahya baskılı etiket fiyatları, kütahya barkod, kütahya rulo etiket fiyatları, kütahya barkod fiyatları, kütahya rulo etiket, kütahya yapışkanlı etiket, kütahya barkod sistemi, kütahya barkod okuyucu, kütahya barkod okuyucu fiyatları, kütahya koli etiketi, kütahya tekstil etiketi, kütahya saten etiket, kütahya metal etiket, kütahya mat pp etiket, kütahya mat pe etiket, kütahya etiket baskı, kütahya mat polietilen etiket, kütahya lazer etiket, kütahya boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner