CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kütahya Baskılı Pide Kutusu

Kütahya  Baskılı Pide Kutusu | Kütahya  Pide Kutusu Fiyatları |Kütahya Pide Kutusu  |Kütahya Pide Kutusu Ölçüleri | Kütahya Pide Kutusu İmalatı | Kütahya Hazır Pide Kutusu | Kütahya Pide Ve Lahmacun Kutusu | Kütahya Pide Kutuları | Kütahya Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, kütahya baklava kutusu, pizza kutusu,kütahya lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kütahya baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Kütahya baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Kütahya baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kütahya baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Kütahya pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı kütahya pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kütahya baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kütahya pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kütahya baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kütahya pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kütahya pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kütahya baskılı pide kutusu, kütahya pide kutusu fiyatları, kütahya pide kutusu imalatı, kütahya pide kutusu , kütahya baskılı pide kutusu fiyatları, kütahya baskılı ambalajlar, kütahya pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner