Kütahya Eko Termal Etiket

Kütahya Eko Termal Etiket | Kütahya Eko Termal Etiket Fiyatları | Kütahya Eko Termal Kağıt | Kütahya Termal Etiketler | Kütahya Eco Termal Etiket Nedir | Kütahya Top Termal Etiket | Kütahya Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Kütahya eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Kütahya eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için kütahya etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu kütahya etiket en kütahya ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Kütahya eko termal etiket fiyatları ve kütahya eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan kütahya eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Kütahya eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Kütahya termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Kütahya ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Kütahya etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kütahya termal etiket, kütahya etiket balıkesir, kütahya boş etiketkütahya eco etiket, kütahya etiket fiyatları, kütahya eko termal etiket, kütahya etiket, kütahya eco termal etiket fiyatları, kütahya sıra numarası etiketi, kütahya ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner