Kütahya Fastyre Etiket

Kütahya Fastyre Etiket | Kütahya Sembol Barkod Etiket | Etiket Kütahya | Kütahya Etiket Fiyatları | Kütahya Fastyre Etiket Fiyat | Kütahya Fastyre Etiket Nedir

fastyre etiket

Kütahya fastyre etiket kuşe kaplı, yüzeyi metalik gri ile boyanmış, ribon baskı ile üretilen etikettir. Yapışkan özelliği oldukça etkilidir. Genellikle tekstil firmalarının kütahya  kartela etiketi olarak kullanılmaktadır. Piyasada lastik etiketi veya çuval etiketi olarak da adlandırılır. Firmanıza özel baskılı veya baskısız kütahya fastyre etiketi üretimi yapılmaktadır. Kuvvetli yapışma özelliğinden dolayı pürüzlü yüzeylere bile gayet sağlam bir şekilde yapışmaktadırlar.

Kütahya kağıt bazlı etiket grubunun bir üyesi olan Kütahya astyre Etiket, kağıt bazlı etiketler ile aynı özelliğe sahiptir. Zorlanmaları durumunda yırtılma özelliği vardır. Kütahya fastyre etiketin diğer kağıt bazlı etiketler ile arasındaki fark ise, zemininde özel bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özel yapışkanın bulunduğu tarafı metalik gri ile boyanmış olup, üst tarafı vellum ya da kuşe kağıt ile kaplanmaktadır.

 

 

 

Örnekler:

Fastyre kağıt bazlı bir etiket çeşidi olduğundan dolayı wax ribbon aracılığıyla termal transfer yöntemiyle kütahya  baskı alınmaktadır. Fastyre etiket, bazı sektör tarafından çuval  ya da lastik etiketi olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi de pürüzsüz olmayan yüzeylere kolaylıkla yapıştığından dolayı ağırlıklı olarak bu sektörler tarafından tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fastyre etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kütahya fastyre etiket, kütahya etiket baskı, kütahya boş etiket, kütahya termal etiket, Kütahya etiketçi, kütahya boş etiket, ucuz etiket kütahya , kütahya fastyre etiket fiyatları, kütahya ribon baskı, kütahya kartela etiket, kütahya çuval etiket, kütahya kuşe kaplı etiket, kütahya lastik etiketi.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner